Ēku automātika

Ēku automatizācijas un vadības sistēma (BMS) ļauj ēkas pārvaldniekam saņemt operatīvu atgriezenisko saiti par ēkas tehnisko sistēmu darbību un izmantojot rūpīgi pārdomātu scenāriju, savlaicīgi novērst tehnisko sistēmu un ēkas bojājumus. Ēkas automatizācija arī ļauj lietotājam ievērojami optimizēt ēkas enerģijas izmaksas, pielāgojot tehnisko sistēmu darba grafikus ēkas specifikai un lietošanas laika grafikam.

Kādēļ izmantot Pristis automātikas sistēmu?

Plašas integrācijas iespējas

SIA Pristis piedāvātās automātikas sistēmas galvenā priekšrocība ir tās plašās integrācijas iespējas. Piemēram, mūsu piedāvāto automātikas sistēmu ir iespējams integrēt ar klienta esošo Honeywell, TAC Schneider, Johnson Controls, Trend vai Siemens ēkas automātikas sistēmu, dodot klientam iespēju izvēlēties aprīkojumu.

Ērta ārējo sistēmu integrācija

Sistēma arī pieļauj ērtu integrāciju ar ārējām ēkas automatizācijas sistēmām, piemēram, DALI apgaismojuma automātiku, viesnīcu rezervēšanas sistēmu utt. Tas dod iespēju pielāgot ēkas enerģijas patēriņu reālajām vajadzībām, tādā veidā to ekonomējot.

Sistēma nav atkarīga no viena centrālā datora

Mūsu sistēma nav atkarīga no viena, tā saucamā centrālā datora. Mūsu risinājumā katrs kontrolieris spēj darboties neatkarīgi. Sistēma nodrošina ērtu attālinātu administrēšanu caur tīmekļa vietni, ļaujot pilnvarotām personām piekļūt sistēmai, iegūt nepieciešamo informāciju un veikt iestatījumu izmaiņas – viss, kas nepieciešams, ir internets.

Savs tehniskais vadītājs

Lielākā daļā mūsdienu ēku ir ierīkots BMS, taču bieži ir bijušas situācijas, kad pašam klientam nav ēku automatizācijas sistēmas speciālista vai viņam nav atbilstoša kompetence. Šajā gadījumā mēs klientam piedāvājam iespēju izmantot SIA Pristis tehniskā vadītāja pakalpojumus. Mūsu tehniskajiem vadītājiem ir praktiska pieredze darbā ar lielāko daļu lielāko BMS ražotāju, tādējādi nodrošinot uz pieprasījumu balstītu un izmaksu ziņā efektīvu sistēmu darbību.

Kā mēs to darām?

Sistēmu integrācija

Niagara platforma ir automātikas platforma ar visplašākajām integrācijas iespējām,

Pateicoties tam, mēs varam ērti integrēt dzesēšanas, apkures, ventilācijas sistēmas, telpas siltuma, elektrības un ūdens skaitītājus mūsu ēku automātikas sistēmā, kā arī viesnīcu rezervēšanas sistēmās.

Uz vajadzībām balstīta vadība

Ēkas tehniskās sistēmas tiek pārvaldītas, balstoties uz vajadzībām un atbilstoši ēkas pielietojumam, tādējādi nodrošinot enerģijas taupīšanu

Profesionāla izpilde un pēcpārdošanas serviss

mūsu pieredzējušie automātikas inženieri, projektu vadītāji un tehniskie vadītāji nodrošina klienta vajadzībām pielāgotu risinājumu, kā arī augstu klientu apmierinātības līmeni.

Process

1

Klientu vajadzību un vēlmju identificēšana un iekārtu integrācija

2

Projekta risinājuma izstrāde

3

Projekta risinājuma prezentācija klientam, saskaņošana

4

Automātikas sistēmu uzbūve un programmēšana

5

Klientu apmācība

6

Pēcpārdošanas serviss un tehniskais atbalsts

Lietot pakalpojumu

Klientu atsauksmes

Oleme Pristisega teinud koostööd 13 aastat ja võime kinnitada, et Pristis on suurepärane ja turvaline partner!

Raido IngerainenHammerjack OÜ

Pristis on andnud oma suure panuse, et külaliste rahuolu püsiks väga kõrge!

Ain KäppTegevjuht / TallinnHotels

Ja jūs interesē automātikas sistēma, lūdzu, sazinieties ar mūsu pārstāvi. Mūsu tehniskie un biznesa konsultanti var sniegt jums padomus un sīkāk pastāstīt par risinājumiem.

Kontaktpersona

Antons CimanovsProjektu pārdošanas vadītājs

Izmaksu pieprasījumsPieprasīt piedāvājumu