Pneimopasta sistēmas

Pneimopasta sistēmas nodrošina ātru, drošu un uzticamu laboratorijas paraugu un zāles, skaidras naudas, dokumentu, maza izmēra priekšmetu u.c. transportēšanu veselības aprūpes, mazumtirdzniecības, rūpniecības un banku sektoros.

Galvenās priekšrocības, ko rada pneimopasta sistēmu ieviešana, ir šādas:

  • Droša jutīgu materiālu un vērtīgu izstrādājumu transportēšana un izplatīšana
  • Zemākas izmaksas un augstāks darba ražīgums pie lielākas automatizācijas

Slimnīcas ir ļoti sarežģītas un apjomīgas sistēmas. Lai nodrošinātu pienācīgu veselības aprūpi, tajās ir veicams liels skaits kritisku uzdevumu.  Transportējot asins un audu paraugus, medikamentus, receptes, laboratoriju pārbaudes rezultātus un daudzas citas lietas, pneimopasta sistēmas slimnīcās ļauj apvienot ātrumu ar drošumu. Sistēmas ir ērtas lietošanā, dažreiz tās pat ļauj izglābt dzīvības. Šīs sistēmas nodrošina konkrētam pielietojuma veidam piemērotus, inovatīvus risinājumus visās jomās – no operāciju zālēm, līdz asins bankām vai medmāsu postenim.

Skaidra nauda ir galvenais mērķis zādzību un laupīšanu gadījumos, tādēļ darbības mazumtirdzniecībā ar lielām skaidras naudas summām kasēs un to pārvietošana rada augstu potenciālo risku personālam un pircējiem.Pneimopasta cauruļu sistēma ļauj pārvietot lieko skaidro naudu no kasēm uz drošām telpām vai glabāšanas kamerām. Un otrādi – izmantojot šādas sistēmas, kases ir iespējams nodrošināt ar maiņas naudu. Skaidra nauda tiek ātri, droši un uzticami transportēta uz drošām telpām, šādi nodrošinot gan skaidras naudas, gan darbinieku un klientu aizsardzību vienlaikus.

Rūpniecības sektora ēkās ir daudzskaitlīgas nodaļas un daudzveidīgas darba zonas. Uzņēmumi savā darbībā sastopas ar arvien pieaugošām prasībām saistībā ar ražošanas izmaksu samazināšanu, vienlaikus cenšoties nodrošināt atbilstību kvalitātes standartiem. Rūpnieciskās pneimopasta sistēmas izmanto maza izmēra detaļu, pulverveida vielu, granulās pārstrādātu materiālu, darbarīku, kā arī auksta vai karsta velmējuma tērauda paraugu  transportēšanai. Sistēmas var nodrošināt arī ļoti lielu komerciālo un ražošanas telpu apkalpošanu.

No bankām sagaida, ka tās sniegs klientiem pirmklasīgus pakalpojumus ar augstu drošības līmeni pie optimālām izmaksām. Bankām paredzētās pneimopasta sistēmas ļauj savienot bankas pakalpojumu sniegšanas zonu ar palīgtelpām vai glabāšanas kamerām, kas ir izvietotas drošās telpās. Ieviešot pneimopasta sistēmas, naudu un dokumentus var apstrādāt ātri un droši.