Videonovērošanas un kasu (POS) monitoringa sistēmas

Mūsdienīgās videonovērošanas sistēmas iekārtas nav paredzētas tikai apsardzes pakalpojumu nodrošināšanai; tās arī nodrošina dažādas uzņēmuma nodaļas ar svarīgu un operatīvu informāciju.

Videonovērošanas sistēma nodrošina ne tikai iespēju veikt uzraudzību reālā laika režīmā, bet arī veikt videomateriāla ierakstīšanu; tas nodrošina unikālu iespēju vēlāk caurskatīt un analizēt notikumus.

Videonovērošanas sistēma nodrošina maksimālos rezultātus tad, ja tā ir izstrādāta atbilstoši detalizētām klienta individuālajām vajadzībām.

Kasu (POS) monitoringa sistēma vienlaicīgi ar video attēliem ieraksta informāciju no kases aparātiem un iekļauj šos datus vienotā datubāzē. Sistēma nodrošina monitoringu reālā laika režīmā un vēlākā posmā analizē ar tirdzniecību saistīto darbību kasē, ieskaitot atlikuma izdošanu, naudas atgriešanu, darbības ar saņemto naudu, kases aparāta atvēršanu utt. Sistēma arīdzan nodrošina rīkus, ar kuriem var identificēt klientu veiktas krāpnieciskas darbības (piemēram, krāpnieciskas darbības ar kredītkartēm).

Atsauksmes