Apsardzes un piekļuves kontroles sistēmas

Neviens nevarēs iekļūt Jūsu telpās nepamanīts un nodarīt kaitējumu Jūsu īpašumam – apsardzes signalizācija nofiksēs jebkuru iekļūšanu vietās ar ierobežotu pieeju.

Apsardzes signalizācijai ir iespējams pieslēgt dažādus detektorus, kas ļauj pamanīt kustību, durvju atvēršanos, stikla sasišanu, vibrāciju, ūdens tecēšanu u.c. Neatļautu darbību gadījumā apsardzes signalizācija reģistrēs notikumu un nosūtīs trauksmes signālu.

Piekļuves kontroles sistēmu lietošanas mērķis ir kontrolēt cilvēku piekļuvi ēkai vai vietai teritorijā un veikt piekļuves gadījumu elektronisku uzskaiti. Uzņēmumu vadītāji jebkurā laikā var noteikt katra darbinieka atrašanās vietu un izsekot līdzi tā kustībai.

PRISTIS nodrošina piekļuves kontroles risinājumus dažādiem izmēru un integrācijas līmeņiem atkarībā no konkrētām klienta prasībām – no vienkāršiem ierobežojumiem attiecībā uz piekļuvi konkrētām vietām teritorijā, līdz personāla piekļuves tiesību kontrolēšanai un pārvaldīšanai. 

Piešķirot piekļuves tiesības pēc drošības koda, elektroniskās atslēgas, piekļuves kartes vai biometriskiem datiem identificētiem cilvēkiem, tiem var nodrošināt piekļuvi tikai personālam paredzētām vietām uz noteiktu laika posmu.

Piekļuves kontroles sistēmas var saslēgt integrētā ķēde ar apsardzes signalizācijām, kontrolēto ieeju skaits nav ierobežots.

Darba laika kontroles sistēmu ir iespējams izmanto atsevišķi, vai integrējot to piekļuves kontroles sistēmā.

 

Atsauksmes