Par PRISTIS

ZĪMOLS

Ēku tehnoloģiju jomā nav problēmu, ko mēs nevarētu atrisināt. PRISTIS darbojas un komunicē ar smaidu. Mūs sagaida ar problēmu, bet pavada ar smaidu.

Ēku tehnoloģijas ir mūsu kaislība. Mēs esam pazīstami kā profesionāli, kas sadarbojas ar starptautiski atzītiem tehnoloģiju ražotājiem, lai nodrošinātu klientus ar vislabākajiem risinājumiem.

20 gadu pieredze drošības nozarē ir ļāvusi PRISTIS izprast un pārvaldīt daudzu mūsu klientu drošības un ekspluatācijas vajadzības.

VĒSTURE

Kompānija „PRISTIS” tika nodibināta 1993.gadā Tartu pilsētā Igaunijā. Kompānijas nosaukums nozīmē tropisko zāģzivs, kas latiņu valodā ir “PRISTIS PRISTIS”

Kopš 2001. gada PRISTIS piedāvā savus pakalpojumus visās Baltijas valstīs: Igaunijā, Latvija un Lietuva.

PRISTIS konsolidētais apgrozījums 2013. gadā sastādīja 13 milj. €.

Šobrīd PRISTIS nodarbina vairāk nekā 139 cilvēku.

1999.gadā PRISTIS uzņēmuma vadības sistēma tika sertificēta atbilstoši ISO standartiem 9001:2008. Uzņēmuma vadības sistēma nepārtraukti tiek uzlabota, lai nodrošinātu un palielinātu uzņēmuma konkurētspēju piedāvāto pakalpojumu līmenī.

PRISTIS ir līderis vājstrāvu un drošības sistēmu projektēšanā, uzstādīšanā un apkalpošanā Baltijas valstīs, PRISTIS kopējā tirgus daļā ir 15%. (ETEL data 2011 about Estonia).